BELYSNING / Bordslampor / Lampfot 5544054

nr 554 4054

Lampfot

omkring sekelskifte 1900, höjd: 73

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

750 kr

måndag 24 november 2008
kl 18:24:32

24/11 15:35:58 1      700 kr
24/11 15:48:50 2      Vinnande bud